15 września 2016

NAJNOWSZE DONIESIENIA


Corey Goode, 14-09- 2016             


UWAGA NA FAŁSZYWYCH INFORMATORÓW TPK

 

Zafałszowują prawdę by dopasować ją do swojego systemu wierzeń i religii UFO.

Proszę, uważajcie na niektórych z nowszych informatorów TPK (Tajnego Programu Kosmicznego), którzy niedawno się ujawnili. W większości mieszają własną wyobraźnię z informacjami, które opublikowałem. Wielu próbuje nagiąć opublikowane przeze mnie informacje do swojego systemu wierzeń i religii UFO. Muszą tylko dopasować te nowe informacje do swoich obecnych systemów wierzeń.


Ci, którzy mówią, że ostatnio spotkali się Niebieskimi Avianami czy istotami Trójkątno-Głowymi i mówią, że „wiedzą” skąd pochodzą Niebiescy Avianie, przekazują skrajnie niezgodne informacje, które tak naprawdę powodują zamęt i szkodzą tym, którzy rzeczywiście byli zaangażowani w programy MILAB i TPK.

Wprowadza to zamieszanie do całego ruchu ujawnienia. Istnieje osoba pochodząca z Ukrainy, która teraz aktywnie szuka wywiadów by móc na ten temat rozmawiać. Potwierdziłem to w 100%, że ta osoba miała ZERO powiązań z TPK poza uprowadzeniem jej przez wojskową frakcję TPK, po tym jak została uprowadzona przez istoty pozaziemskie w latach 1990 i początkiem lat 2000.

Na żadnym poziomie NIE były częścią TPK a „Corey po prostu nie może odnaleźć raportów” jak aluzyjnie odpowiedziała w e-mailu. Potwierdzono to na najwyższym szczeblu jako fałszywe informacje!

Rozmawiałem z wieloma faktycznymi informatorami TPK, z wieloma bardzo niedawno, którzy skontaktowali się ze mną jak również z setkami ludzi, którzy widują Niebieskie Orby i Niebieskich Avian (Tak, Potwierdzone). Jeśli ktoś mówi, że „spotkał” i rozmawiał z Niebieskim Avianinem, a nie zna jego „powitania”... Nie jest prawdomówny. Niebiescy Avianie bezwzględnie używają tego samego powitania za każdym razem kiedy łączą się czy nawiązują kontakt ze sobą lub innymi istotami.

Niektórzy z tych ludzi fabrykują dokładne opowieści aby wzbudzić zainteresowanie podczas gdy inni mogą być trochę pod wpływem technologii Głosu Boga, która unosi się wokół. Nie uważam, że większość z tych ludzi jest zła lub zdaje sobie sprawę jak wielką wyrządza szkodę UJAWNIENIU oraz innym ludziom, którzy próbują dowiedzieć się i zrozumieć nowe informacje, które są teraz powszechnie ujawniane.

Wszystko co mogę powiedzieć to wzmóżcie swoje rozeznanie jak nigdy dotąd. Szczególnie jedna osoba stara się o wywiady w radiu i w programach telewizyjnych oraz pojawia się na filmach YouTube jak szalona. Dokłada to tylko do dezinformacji i zamętu wokół tematu TPK i SIK (Sojuszu Istot Kulistych) w czasie kiedy ludzie miewają coraz więcej prawdziwych spotkań z tymi istotami.

Tak wiele dzieci i dorosłych nie interesujących się zjawiskami paranormalnymi skontaktowało się ze mną ostatnio, ponieważ doświadczyli „przebudzenia”. Informację na ich temat zawrę w następnym doniesieniu, którego tematem będzie spotkanie z Ambasadorem Micca, z Anshar, z Radą TPK i Raw-Tear-Eir.

Dziękuję,
Corey GoodePrintfriendly