7 listopada 2016

Najnowsze Doniesienia

Publikacja Corey Goode, 03-11-2016     

Czy poruszamy się w kierunku optymalnej rzeczywistości tymczasowej?

Wyobraźmy sobie przyszłość w której dochodzi do pełnego ujawnienia oraz do całkowitego usunięcia wszystkich struktur kontrolujących znajdujących się w naszym Układzie Słonecznym. Nagle dochodzimy do zetknięcia się z niezwykłymi nowymi technologiami, które zmieniają nasze życie na sposoby trudne do wyobrażenia oraz spotykamy tłumy nowych przyjaciół z naszej większej galaktycznej rodziny.


W mojej ostatniej aktualizacji omawiałem naszą konieczność jako kolektywnej świadomości, aby wybrać „Optymalną Rzeczywistość Tymczasową”. Ta prawdopodobna przyszłość jest jak dotąd najlepszym scenariuszem dla ludzkości.
W chwili obecnej każdy z nas decyduje czy stworzymy tę wspaniałą przyszłość czy jeden z wielu innych scenariuszy, który zajmie znacznie dłużej –  oraz również będzie znacznie mniejszym zwycięstwem.
Zgodnie z przekazem od Tear-Eir my jako ludzkość (przyp. tłum.) ciągle możemy osiągnąć tę „Optymalną Rzeczywistość Tymczasową” jeśli będziemy kontynuowali nasze przebudzenie na fakt korupcji oraz kłamstw, którymi nas karmi się przez całe życie.

czytaj dalej:przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

         

Printfriendly