20 lutego 2017

Najnowsze DoniesieniaDavid Wilcock, 13-02-2017

Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia” 

 

 

 

 

 

 

Notatka z konferencji “Żyj Świadomie” (Counscious Life) w której uczestniczyli David Wilcock i Corey Goode, zorganizowanej w dniach od 10 – 13 lutego 2017 roku w Los Angeles.W poniedziałek wieczorem David będzie prezentował na żywo na scenie po raz trzeci podczas tej konferencji niesamowite informacje wywiadowcze. Być może już niedługo dowiemy się, że Atlantyda naprawdę istniała i ten zatopiony kontynent następnie zamarzł i obecnie przybrał postać Antarktyki, co nastąpiło po zmianie biegunów magnetycznych Ziemi.


Wszystkie doniesienia wywiadowcze od osób takich jak : Pete Peterson, Corey Goode, “Bruce” oraz od ludzi z grupy Benjamina Fulforda sugerują, że znajdujemy się w przededniu wielkich ogłoszeń dotyczących megalitycznych ruin odkrytych na Antarktyce.


Będzie to początkiem ujawnienia, które będzie nabierało pędu wraz z upływem czasu.


Pewne frakcje Sojuszu przydzieliły nam “specjalne zadanie”, aby ujawnić możliwie najwiecej szczegółów dotyczących tego planowanego ujawnienia z dużym wyprzedzeniem.


Cała ta dyskusja obejmuje najświeższe informacje, które szybko mogą przeistoczyć się w wydarzenia rangi globalnej w ciągu następnych kilku tygodni lub miesięcy – a dzisiaj prezentujemy wam prawdziwą perłę w koronie!


CZY PRAWDA O ANTARKTYCE WYCHODZI NA JAW?

czytaj dalej:

 https://kosmiczneujawnienie.com/2017/02/20/niesamowite-informacje-wywiadowcze-na-temat-antarktycznej-atlantydy-oraz-nadchodzacego-wydarzenia/

 

Printfriendly