Corey Goode i David WilcockCorey Goode jest informatorem (whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym. 

Corey w wieku 6 lat został rozpoznany jako intuicyjny empata ze zdolnościami przewidywania przyszłych wydarzeń przez co zrekrutowano go do jednego z programów MILAB, gdzie był trenowany w latach 1976-1987 (MILAB jest połączeniem słów Military Abductees, co oznacza indoktrynowani i trenowani do różnych programów Czarnych Operacji Wojskowych). Dzięki swym umiejętnościom został przydzielony jako wsparcie dla Ziemskiej Delegacji w pozaziemskiej Radzie Super Federacji.

Jego zdolności odegrały ogromną rolę w kontakcie z pozaziemskimi cywilizacjami w Tajnym Programie Kosmicznym, gdzie służył przez 20 lat.

Corey kontynuuje swoją pracę jako intuicyjny empata i jest obecnie w bezpośrednim, fizycznym kontakcie z Niebieskimi Avianami (Blue Avians) z grupy Sojuszu Istot Kulistych (Sphere Being Alliance), którzy wybrali go jako swojego przedstawiciela do kontaktów pomiędzy nimi, a Sojuszem Tajnego Programu Kosmicznego oraz wieloma pozaziemskimi Federacjami i Radami, a także by przekazał ich ważny przekaz dla ludzkości..

Strona internetowa:  http://spherebeingalliance.com/


David Wilcock jest profesjonalnym prelegentem, filmowcem i badaczem starożytnych cywilizacji, świadomości oraz nowych paradygmatów materii i energii.

Publikował w wielu czasopismach, występował w wielu audycjach telewizyjnych i radiowych, oraz prowadził wykłady w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Książki:

The Reincarnation of Edgar Cayce
The Source Field Investigation
The Synchronicity Key
The Ascension Mysteries

Strona internetowa: divinecosmos.com

Programy w Gaia TV: http://www.gaia.com/bio/david-wilcock

Cosmic Disclosure
Wisdom TeachingsPrintfriendly