Zapowiedzi kolejnych odcinków


 10-12-2017


Sezon 8, odcinek 6   Pytania i Odpowiedzi, Cz. 10 

Sezon 8, odcinek 8 Pytania i Odpowiedzi, Cz. 11 
 25-10-2017

Drodzy Czytelnicy

W związku z powtarzającymi się informacjami w programie Kosmiczne Ujawnienie prowadzonym przez Dawida Wilcocka i Corey Goode pragniemy Was poinformować, że od teraz będziemy nieregularnie tłumaczyli co ważniejsze odcinki i aktualizacje pochodzące od Davida Wilcocka. Zgodnie z naszym zrozumieniem sytuacji najważniejsze informacje dotyczący istnienia Tajnych Programów Kosmicznych oraz różnych frakcji działających jawnie i z ukrycia zostały Wam przedstawione zgodnie z najlepszą wiedzą przekazaną  nam przez różnych informatorów. W chwili obecnej możemy jedynie dodać, że podczas analizy danych informacji należy wykazywać się ogromną czujnością i w żadnym wypadku nie brać żadnych wiadomości za pewnik aż do czasu gdy zostaną one potwierdzone przez inne niezależne źródła.  

Od tego czasu bardzo selektywnie będziemy podchodzili do kolejnych tłumaczeń i najprawdopodobniej tylko cykle odcinków Pytania i Odpowiedzi będą umieszczane na naszym blogu. Nie wykluczone również jest, że co ciekawsze części Kosmicznego Ujawnienia będą tłumaczone w całości to jednak będzie zależało od czasu, którego ostatnio nam cały czas brakuje. 

Pragniemy podzielić się z Wami pewnymi spostrzeżeniami, które w ostatnim czasie zostały odkryte przez Tiffany Fontenot, kobietę zajmującą się analizą Mowy Odwrotnej (Reverse Speech). Tiffany na dzień dzisiejszy dość intensywnie pracuje nad analizą konwersacji w trybie odwróconym. Poszczególne rozmowy odtwarzane są wstecz przy zmiennej prędkości mówienia a następnie wychwytywane są pewne znaczące frazy, które mogą świadczyć o prawdzie lub fałszu danego przekazu. Tutaj należy zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz, jaką jest brak świadomego zaangażowania rozmówcy w ewentualny proces rozpowszechniania dezinformacji lub poświadczenia nieprawdy. Proces przekazywania fałszywych informacji zazwyczaj odbywa się poprzez manipulację, wprowadzanie programów umysłowych lub wywieranie innych nacisków. Ponieważ nasz podświadomy umysł z natury jest czysty jak łza i nie zna kłamstwa to stara się nam przekazać prawdę w każdy możliwy sposób. Nasza podświadomość w tym wypadku mówi do nas przy pomocy zakodowanych słów, które można wychwycić tylko analizując to co my nazywamy Mową Odwrotną.

Analiza Mowy Odwrotnej (Reverse Speech) wykonana przez Tiffany wykazuje, że intencje grupy Anshar z Wnętrza Ziemi są dalekie od dobrze pojmowanego interesu ludzi żyjących na powierzchni Ziemi. W naszej bezpośredniej rozmowie Tiffany wyraźnie mówi, że grupa ta należy do negatywnego zespołu działającego w imieniu Kliki (Cabal). Dodaje przy tym: “… Corey na początku powiedział, że grupa ta przyznała się do współpracy w przeszłości z grupami Kliki (Cabal) a nie słyszałam, by potwierdził, że współpraca ta obecnie się zakończyła … “ 
Zarówno to jak i ostatnie doniesienia o tym, że grupa ta ukryła się w obawie przed nadchodzącymi zmianami może świadczyć o tym, że to właśnie oni przy współpracy z innymi grupami byli prowodyrami powstrzymywania transformacji zachodzącej w naszym Układzie Słonecznym. Podejrzanym jest fakt, że decyzja ta zapadła bez naszego udziału a jako powód podano nam fakt jakobyśmy my ludzie nie byli gotowi na nadchodzące zmiany … O faktycznym stanie naszej gotowości mogę mówić tutaj tylko za siebie, jednakże jeśli chodzi o podejmowanie decyzji na tak ogromną skalę uważamy, że powinno to odbywać się w inny bardziej jawny sposób. Tutaj musimy jeszcze przytoczyć słowa Tiffany, która z pełną stanowczością twierdzi, że analiza Mowy Odwróconej Carli Rueckert (medium odbierającego przekazy channelingowe tworzące Serię “Przewodnik po Materiale Ra - Prawo Jedności”) wskazuje na podejrzane zamiary grupy nazywanej przez Corey Goode Niebieskimi Awianami. 

Z drugiej strony wykonane przez Tiffany analizy dotyczące istnienia Tajnych Programów Kosmicznych wskazują na prawdziwość przekazywanych informacji. Potwierdziła ona fakt, że programy te istnieją i doniesienia podawane nam przez Corey na ten temat są rzeczywiste. Po zadanym pytaniu odnoszącym się do służby “Dwadzieścia i Z Powrotem” odpowiedziała, że jeszcze nie analizowała tego materiału, ale nie omieszka tego zrobić w niedalekiej przyszłości. 

Bierzemy poprawkę na analizy Mowy Odwróconej ze względu na dość niejasne pochodzenie słownika, który również nie uwzględnia faktu, że dana osoba może władać równocześnie kilkoma językami. Uważamy, że coś w tym jest, ale metoda ta musi być dopracowana i poszerzona o interpretacje pochodzące z języków obcych. 

W związku z powyższymi faktami odwołujemy się do wrodzonej intuicji oraz zdrowego rozsądku każdego Czytelnika w celu wyciągnięcia wniosków i powiązania znaczących faktów. Nie twierdzimy, że to co przekazuje Tiffany jest prawdą ostateczną gdyż całe to śledztwo prowadzone w celu ujawnienia faktów rzeczywistych posiada charakter rozwojowy. Na dzień dzisiejszy apelujemy jednakże do Czytelników, aby powstrzymywali się przed nawiązywaniem jakichkolwiek kontaktów z istotami usilnie zabiegającymi o to gdyż wiąże się to z ogromnym ryzykiem przekazywania swojej energii w ręce tych, którzy posiadają swoją agendę, zazwyczaj wcale nie pokrywającą się z dobrze pojmowanym interesem ludzi. 

Drodzy Czytelnicy pamiętajcie, że nawiązanie kontaktu musi zawsze odbywać się z Waszym przyzwoleniem a jego brak jest jednoznaczny z naruszeniem Prawa Wolnej Woli. Z doświadczenia ludzi, którzy ustanowili trwałe kontakty z pozytywnymi Istotami wynika, że każda życzliwa istota nigdy nie uzna za złe gdy będzie kwestionowana pod kątem jej intencji i bez najmniejszych oporów zawsze będzie odpowiadała na zadawane pytania - te wygodne i niewygodne. Co ważniejsze, Pozytywne Istoty cieszą się gdy ludzie zadają im pytania i dociekają prawdy bo dla nich jest to oznaką dojrzałości duchowej. Ogólna zasada mówi: 

NIGDY NIC NIE BIERZ ZA PEWNIK, A W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PYTAJ.

Proszę pamiętać, że to właśnie negatywne istoty najczęściej obrażają się lub wybuchają gniewem gdy kwestionuje się ich wiarygodność. Należy także zwrócić tutaj uwagę na bardzo częstą praktykę wzbudzania w nas poczucia winy; jeśli coś takiego ma miejsce jest niemalże pewne, że dana istota należy do tego negatywnego kontyngentu. Powyższe uwagi proszę potraktować jako życzliwe wskazówki, które być może pomogą Wam uniknąć poważnych kłopotów. 

Dziękujemy Wam za wasze komentarze i regularne odwiedzanie naszego bloga.

Pozdrawiamy serdecznie - Kosmiczne Ujawnienie 

Printfriendly